Обласна творча група вчителів правознавства


Матеріали учасників
обласної творчої групи вчителів правознавства з проблеми: "Формування елементів правової культури, правових орієнтирів та правомірної поведінки учнів під час навчання правознавства"

з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Заклад освіти
Матеріали
1.  
Різанов  
Микола  
Станіславович              
Комунальний заклад "Бобринецьке навчально - виховне об'єднання "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області


2.  
Філіпова 
Світлана 
Миколаївна                     
Навчально-виховний комплекс "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2- ліцей"


3.   
Філіп   
Ірина   
Вікторівна             
Навчально - виховний комплекс "Ліцей інформаційних технологій - спеціалізована школа ІІ ступеня" Олександрійської міської ради Кіровоградської області

4. 
Погоріла 
Вікторія 
Вікторівна                      
Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання – природничо – економіко – правовий ліцей – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8 – позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

5.
Димешко 
Наталія 
Сергіївна 
Опорний навчальний заклад "Мошоринська загальноосвітня школа I-III ступенів Знам'янської районної ради Кіровоградської області"

6.  
Грищук 
Наталія 
Леонідівна                     
Комунальний заклад "Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області"

7.  
Флакей
Наталія Михайлівна                        
Куколівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" - дошкільний навчальний заклад Олександрійської районної ради Кіровоградської області

8.
Алєйніков
Ігор Анатолійович                     
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - дитячо-юнацький центр" Міської ради м. Кропивницького Кіровоградської області
9.   
Варламова
Ірина Михайлівна                    
Підлісненська філія КЗ " Олександрівське НВО №2" Олександрівської районної ради Кіровоградської області

10.
Скальська
Ірина
Василівна                       
Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Світловодської міської ради Кіровоградської області

11.   
Мамалига Наталія 
Георгіївна                        
Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області
12.            
Ворона
Сергій Олексійович                   
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

13. 
Врадій
Аліна
Валеріївна                        
Добровеличківська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Добровеличківської районної ради Кіровоградської області

14.    
Черкас
Сергій Степанович
Комунальний заклад "Новгородківський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новгородківської районної ради Кіровоградської області

15.  
Триняк
Тетяна Володимирівна 
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради"

16.    
Гичко Олександр Миколайович
Комунальний заклад "Бобринецьке навчально - виховне об'єднання "Навчально - виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1" Бобринецької міської ради Кіровоградської області

17. 
Максютенко Наталія Миколаївна
Благовіщенський навчально-виховний комплекс №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Дивоцвіт" Благовіщенської районної ради



Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Оголошується обласний конкурс учнівської творчості на тему: «Історія формування державних символів України, їх значення і використання в ...